Torby papierowe Wielkanocne torby papierowe

Wielkanocne torby papierowe w naszej ofercie to sezonowy dział naszej produkcji.

Proponujemy kilka wzorów na tą okazję które zostały wieloletnim doświadczeniem udoskonalone i dopasowane do koloru jednokolorowej torby papierowej

W ten wyjątkowy czas świąt Wielkanocnych odwiedzamy Nasze rodziny i często jedziemy do Nich z jakimś drobiazgiem, dlatego stworzyliśmy unikalne, niepowtarzalne bo ręcznie zdobione torby papierowe.

Zdobienia NANOSZONE SĄ NA DOSKONAŁEJ JAKOŚCI TOREBKI JEDNOKOLOROWE, DO KTÓRYCH PRODUKCJI WYKORZYSTUJEMY PAPIERY BARWIONE W MASIE, O GRAMATURZE 120-160g/m2.
Denko i zakładki górne torby usztywniamy kartonem, a do uchwytów wykorzystujemy sznurek bawełniany .

 

wielkanocne torby papierowe tabela rozmiarów

Torby hand made lux malujemy we WSZYSTKICH !!! podstawowych rozmiarach dostępnych w tabeli rozmiarów – kliknij tu

 

Produkcja i zdobienie – realizacja zamówień na wielkanocne torby papierowe

  1. Nasz dział handlowy pomaga przy dobraniu odpowiedniego rozmiaru torby papierowej, proponuje wzory które najbardziej będą pasować do koloru torby wybranego przez klienta. Ustala ceny i czas realizacji.
  2. Po złożeniu zamówienia na torby papierowe i ustaleniu jaki wzór/wzory mają się na nich znajdować, oddajemy je do realizacji.
  3. Na magazynie są przygotowywane torby z zamówienia i wydawane na produkcję do etapu ręcznego zdobienia.
  4. Zdobienie ręczne wykonują nasze wysoko utalentowane plastycznie Panie, które nanoszą różnymi metodami wzory.  Zazwyczaj wykonywane są one farbami firmy JOVI przy użyciu pędzelków, a potem obrabiane , ewentualnie dokładane są dodatki typu kamienie szklane bądź sztuczne cyrkonie.
  5. Ręcznie zdobione torby papierowe są potem suszone na specjalnych suszarkach, zbierane i pakowane po 10 sztuk w miksie kolorystycznym i wzorniczym w foliową torebkę.
  6. Takie paczki są przetransportowane na magazyn gdzie pakowane są w kartony zbiorcze i czekają na odbiór ich przez kuriera.

 

Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy

masz pytania napisz odpowiemy w ciągu 24h