Ekologiczne torby papierowe ECO/KRAFT

W ostatnich latach zyskały na popularności ekologiczne torby papierowe. Można obecnie spotkać tego rodzaju opakowania w drogeriach oferujących kosmetyki naturalne, jak również w ekskluzywnych butikach. Ich użytkowanie wpisuje się w trendy eko i dobrze świadczy o polityce wewnętrznej w firmie, w której znalazło się miejsce na troskę o stosowanie produktów mających walory ekologiczne. Przygotowywane przez nas wyroby Eco/Kraft powstają na bazie materiału posiadającego atrybuty środowiskowe. Papier jest odnawialny i nadaje się do recyklingu, a także może być wykorzystany do kompostowania.

 

Do atutów naszych toreb papierowych o atrybutach środowiskowych zalicza się także wygląd. To proste, minimalistyczne produkty, które charakteryzuje jednolita kolorystyka utrzymana w typowym tonie szarego papieru. Produkty odznaczają się przy tym znaczną wytrzymałością na obciążenia. Sztywne denko oraz usztywnione kartonem górne zakładki bardzo dobrze wpływają na zachowanie formy produktu oraz zwiększają jego wytrzymałość. Dzięki temu mogą być wielokrotnie używane. Obciążenie dobrze znoszą także bawełniane, naturalne sznurki wpisujące się w estetykę ekologicznych toreb papierowych. Ponadto są wygodne w noszeniu.

 

W naszym asortymencie są dostępne produkty o wyglądzie i właściwościach bardzo zbliżonych do ekologicznych toreb papierowych w różnych wariantach wymiarowych oraz kształtach. Tak zróżnicowany i duży wybór daje możliwość przygotowania rozwiązania idealnie dopasowanego do konkretnych potrzeb. U nas możesz zamówić dowolną ilość produktów – a w standardzie posiadamy aż 19 rozmiarów. Jesteśmy także otwarci na przygotowanie wyrobów w dowolnym innym wymiarze.

W razie jakichkolwiek zapytań prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi doradcami działu handlowego.
Prosimy zwrócić uwagę na rejonizację naszych przedstawicieli co ułatwi nam organizację realizacji zamówienia.

Zapytania i zamówienia można również przesyłać na adres ogólny firmy info@torbypapierowe.waw.pl który zostanie przekierowany do odpowiedniej osoby która odpowie na każde Państwa pytanie.

W stałej ofercie w magazynie ,dostępne „od ręki” mamy w 19 rozmiarach. ZOBACZTABELA ROZMIARÓW
Na indywidualne zamówienie wykonujemy torebki w dowolnym innym rozmiarze.

 

Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy

masz pytania napisz odpowiemy w ciągu 24h