Torby papierowe Ręcznie zdobione torby papierowe HAND MADE LUX

Ręcznie zdobione torby papierowe

hand made ,torby ręcznie zdobione, ręcznie malowane, ręcznie robionetorebki papierowe, ręcznie zdobione torby papierowe, hand made lux

 

 

Ręcznie zdobione torby papierowe Hand Made Lux to jeden z czołowych produktów z naszej oferty.

 

Są to torby okolicznościowe i w zależności jaka to okoliczność nasze zdobienie jest najpierw dobrze przemyślane, przetestowane i dopracowywane aż uzyskamy idealny efekt.

Stawiając na wyższość luksusowych produktów – ich niepowtarzalne wzornictwo oraz niecodzienne nasycenie barwami, warto skusić się na ręcznie zdobione torby papierowe.

Kupując i wybierając torbę papierową , sugerujemy się jej wyglądem, wybieramy wzór który nam się spodobał, który naszym zdaniem pasuje do okoliczności i rzeczy którą potrzebujemy w nią spakować.

Mało kto zastanawia się jaką metodą  wzór który zdobi taką torbę papierową jest naniesiony na nią.

Produkcja i zdobienie – realizacja zamówień

  1. Nasz dział handlowy pomaga przy dobraniu odpowiedniego rozmiaru torby papierowej, proponuje wzory które najbardziej będą pasować do koloru torby wybranego przez klienta. Ustala ceny i czas realizacji.
  2. Po złożeniu zamówienia na torby papierowe i ustaleniu jaki wzór/wzory mają się na nich znajdować, oddajemy je do realizacji.
  3. Na magazynie są przygotowywane torby z zamówienia i wydawane na produkcję do etapu ręcznego zdobienia.
  4. Zdobienie ręczne wykonują nasze wysoko utalentowane plastycznie Panie, które nanoszą różnymi metodami wzory.  Zazwyczaj wykonywane są one farbami firmy JOVI przy użyciu pędzelków, a potem obrabiane , ewentualnie dokładane są dodatki typu kamienie szklane bądź sztuczne cyrkonie.
  5. Ręcznie zdobione torby papierowe są potem suszone na specjalnych suszarkach, zbierane i pakowane po 10 sztuk w miksie kolorystycznym i wzorniczym w foliową torebkę.
  6. Takie paczki są przetransportowane na magazyn gdzie pakowane są w kartony zbiorcze i czekają na odbiór ich przez kuriera.

Przedstawiamy Państwu ręcznie zdobione torby papierowe Hand Made Lux które podzieliliśmy na dwa działy

Torby Standard – Na tej stronie przedstawione są wzory które malujemy do standardowej sprzedaży, np. do sklepów czy marketów.

Torby Okolicznościowe  – tu znajdą Państwo przykłady wzorów okolicznościowych np. ślub, Wielkanoc, Boże Narodzenie, Chrzciny.

 

Torby hand made lux malujemy we WSZYSTKICH !!! podstawowych rozmiarach dostępnych w tabeli rozmiarów – kliknij tu

Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie namalowanie danego wzoru na innym kolorze torby papierowej.

Indywidualne zamówienia na konkretny wzór realizowany jest po ustaleniu z przedstawicielem handlowym . KONTAKT

Prosimy zwracać uwagę na rejonizację naszych przedstawicieli.

 

Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy

masz pytania napisz odpowiemy w ciągu 24h