Torby papierowe Torby na Walentynki

Torby na Walentynki to kolejny dział toreb okolicznościowych.

Kolekcja ręcznie zdobionych toreb rozrastała się powoli. Z biegiem lat wzory zmieniały się i udoskonalały.

Tworzyliśmy tą kolekcję z myślą o radości „Walentynek” obdarowanych przez swoje drugie połówki , aby także opakowanie prezentu cieszyło.

Wszystkie torby na Walentynki powstają z jednokolorowych toreb papierowych. Jest to baza pod wszystkie torby okolicznościowe. Wzmocnione dno i usztywnienia górnej zakładki dają pewność o solidności i wytrzymałości torby.Wzór dopasowany jest do koloru torebki. I co najważniejsze wszystkie torby na Walentynki są malowane ręcznie przez co każdy wzór otrzymuje wyjątkowość i unikalność pracy ręcznej.

Torby hand made lux na Walentynki malujemy we WSZYSTKICH !!! podstawowych rozmiarach dostępnych w tabeli rozmiarów – kliknij tu

 

Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie namalowanie danego wzoru na innym kolorze torby papierowej.

Indywidualne zamówienia na konkretny wzór realizowany jest po ustaleniu z przedstawicielem handlowym . KONTAKT

Prosimy zwracać uwagę na rejonizację naszych przedstawicieli.

Produkcja i zdobienie – realizacja zamówień

  1. Nasz dział handlowy pomaga przy dobraniu odpowiedniego rozmiaru torby papierowej, proponuje wzory które najbardziej będą pasować do koloru torby wybranego przez klienta. Ustala ceny i czas realizacji.
  2. Po złożeniu zamówienia na torby papierowe i ustaleniu jaki wzór/wzory mają się na nich znajdować, oddajemy je do realizacji.
  3. Na magazynie są przygotowywane torby z zamówienia i wydawane na produkcję do etapu ręcznego zdobienia.
  4. Zdobienie ręczne wykonują nasze wysoko utalentowane plastycznie Panie, które nanoszą różnymi metodami wzory.  Zazwyczaj wykonywane są one farbami firmy JOVI przy użyciu pędzelków, a potem obrabiane , ewentualnie dokładane są dodatki typu kamienie szklane bądź sztuczne cyrkonie.
  5. Ręcznie zdobione torby papierowe są potem suszone na specjalnych suszarkach, zbierane i pakowane po 10 sztuk w miksie kolorystycznym i wzorniczym w foliową torebkę.
  6. Takie paczki są przetransportowane na magazyn gdzie pakowane są w kartony zbiorcze i czekają na odbiór ich przez kuriera.
Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy

masz pytania napisz odpowiemy w ciągu 24h