Torby papierowe z logo

Właściciele zarówno mniejszych firm, jak również większych przedsiębiorstw mają świadomość tego, że wyróżnić się na tle konkurencji nie jest łatwo, a pozyskanie Klientów wiąże się z koniecznością podjęcia odpowiednich, precyzyjnie opracowanych działań marketingowych. Na szczęście, nie trzeba przy tym wydawać fortuny, aby poprawić wizerunek firmy i zwiększyć zainteresowanie prowadzoną działalnością – wystarczy zainwestować w wysokiej jakości materiały promocyjne, takie jak reklamowe torby papierowe z logo dostępne w naszej ofercie.

Co dają?

Proponowane przez nas torby papierowe z logo firmy to przede wszystkim znakomity sposób na stworzenie mobilnej i skutecznej reklamy oraz zyskanie zadowolenia Klientów – zarówno tych już obecnych, jak i potencjalnych. Nasze produkty przyciągną wzrok, zapadną w pamięć wraz z logotypem i chwytliwym hasłem reklamowym i będą doskonałym sposobem na zapakowanie upominku firmowego czy folderu reklamowego. W naszej firmie to Klient decyduje, jak ma wyglądać ostateczna wersja zamówienia. Ty wybierasz kolor, wzór i oczywiście to, co znajdzie się na froncie. My natomiast chętnie doradzimy i wykonamy produkty, które ze względy na zastosowanie wysokiej jakości materiałów z pewnością spełnią oczekiwania – zarówno Twoje, jak i Twojego Klienta.

Oferta podstawowa:

Możesz zamówić wybrany rozmiar opakowania z konkretnym logo firmy jak najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Udostępniamy towar w dowolnych ilościach – realizujemy zarówno te niewielkie, jak i bardzo rozbudowane zlecenia.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z całej naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jesteśmy dyspozycji naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

torby papierowe z logo
Torby reklamowe,torby z logo, świąteczne torby papierowe, torby z nadrukiem, Torebki hand made ręcznie malowane, Torby hand made natura, ręcznie zdobione, Torby ekologiczne eco kraft, Torebki jednokolorowe

 

 

Metody nadruku:

sitodruk;
offset (CMYK, Pantone);
druk UV;
hot stamping (złoty, srebrny);
tłoczenie (wklęsłe, wypukłe)

Rodzaje uchwytu:

sznurek syntetyczny;
sznurek bawełniany;
różnokolorowe tasiemki;
uchwyt sztancowany;
nitowanie otworów

Uszlachetnienie:

folia błyszcząca;
folia matowa;
folia silk;
lakier hybrydowy;
folia holograficzna;
folia poliestrowa (złoto, srebro);
zdobienia ręczne

Akceptujemy pliki źródłowe z:

• Corel Draw (do X5) lub
• Adobe Ilustrator – Ai lub
• Photoshop (do CS6) lub
• pdf lub
• eps

Przygotowanie plików do druku - podstawowe parametry:

• rozdzielczość 300 dpi (bitmapy, zdjęcia), skala 1:1;
• kompozyt, tzn. barwy razem (bez separacji);
• spady minimum 3 mm do druku offsetowego na szablonach;
• kolory CMYK – druk offsetowy;
• kolory Pantone – offset lub sitodruk (grafika wektorowa);
• czcionki (fonty) zamienione na krzywe Béziera.

Masz pytania? Napisz do nas

Formularz kontaktowy

masz pytania napisz odpowiemy w ciągu 24h